wtorek, 23 października 2012

Trzy Karteczki , krótki post

Pomiędzy wyrobem bizuterii pojawiają się też karteczki . Mało wyszywania  , ale na nic więcej nie mam czasu .Jedna urodzinowa i dwie ślubne z motywem gołąbkowym  . Znudziły mi się już moje stare ślubne motywy i szukam czegoś nowego. Staram się też łaczyć wzory gołąbki z jednej gazety , obrączki z drugiej , a serce z trzeciej .

 

 
Mam też tutaj malutką ramkę z kolczykami
 
 
 

Tak wygląda mój twórczy balagan ,a już niedługo pojawi się coś co robię co roku o tym czasie , postaram się wrzucić zdjecia :)
 
 
 
 
 
 
 

2 komentarze:

Joanna pisze...

Ewuś !
Dopiero teraz mogę się swobodnie porozumiewać on line , zapewne wiesz dlaczego , bo pisałam o tym na blogu. Z ciekawością podziwiam twoje słodziutkie karteczki ślubne , a najbardziej spodobała mi się ostatnia " dla Joli i Piotra ". Małe może nas cudnie cieszyć. Ty Ewo jesteś tak miłą i cudowną osóbką , że żal mi , tych wszystkich kilometrów , które nas dzielą. Muszę jednak napisać ci w tym miejscu coś co wywołało wzruszenie u mnie wielkie. Tak spodobało mi się to , co napisał twój mąż. Jakie miał odczucia znajdując się na wystawie , ale przede wszystkim to co napisało o nas , o naszej twórczej pasji i naszym małym krzyżykowym świecie , oderwanym nieco od prozy codziennego życia. Poezja , po prostu męska poezja. Podczas czytania i oglądania zdjęć tego super posta wróciły do mnie te miłe minuty i szczegóły z naszego spotkania. Kiedy napisał o zwykłym podaniu płaszcza , to zakręciła mi się łezka w oku. Masz cudownego męża. Muszę to napisać , ja obca wam osoba. Myślałam , że nie ma mądrych mężczyzn , a tu jeden się ujawnił. Taki miły , kontaktowy i wrażliwy , ale w 100% męski. Te pochlebstwa są także dla ciebie , bo przecież małżeństwo to wspólnota dusz . Dziękuję , że przyjechaliście na wystawę i , że mogłam was poznać , choć przez tak krótką chwilę. Mam nadzieję , że to nie było nasze pierwsze i ostatnie spotkanie.Całusy z B.

Jagna pisze...

bardzo fajne prace :)

Prześlij komentarz